Videogalerie

Prohlédněte si naše dokončené realizace
různých typů podlahovin a povrchů

Broušení a impregnace cihlové podlahy
Stará cihlová podlaha byla velmi znečištěná. Bylo nutné ji obrousit. Pouhé vybroušení by ovšem nestačilo. Savá cihla by byla náchylná na znečištění. Dlouhodobá hydrofobní a oleofobní impregnace značky WEISS Péče o kámen se postará o ideální ochranu cihel během používání.
Wellness prostory - renovace povrchu keramické dlažby
Silné vápenaté usazeniny byly velkým problémem tohoto hotelového Wellness-centra. Všechno důkladně odčistit a povrch ošetřit dlouhodobou protiskluznou impregnací – to byl náš úkol.
Impregnace nově položené břidlice a žuly
Po stavební rekonstrukci jednoho krásného vinného sklepa nebylo téměř možné rozeznat, který z nově položených kamenů je břidlice a který žula. Zadání bylo jasné – vrátit kamenům jejich krásu a dlouhodobě naimpregnovat jejich povrch.
Dr. Schutz floor remake - proměna keramické dlažby
Představujeme naše nové technologie litého PU Flow, které je možné použít na renovaci různých typů podlahovin. Systém je vhodný pro PVC, linoleum, kaučuk, keramickou dlažbu, beton aj. Vše je čisté, rychlé a velmi efektivní – Dr. Schutz floor remake.
Dopravní hřiště po 7 letech provozu
Když jsme v roce 2011 toto přenosné dopravní hřiště vyráběli, tak jsme byli sami zvědaví na to, jak bude v praxi fungovat. Uběhlo 7 let a kamera byla u toho, když se letos instalovalo na plochu zimního stadionu.
Dr. Schutz floor remake - jak u nás funguje renovace podlahovin
Podívejte se na celý průřez renovace povrchů podlahovin systémem Dr. Schutz floor remake. Jak to funguje, jak to děláme a co vám všechno umíme nabídnout.
floor remake - mramorovací technika - ukázka renovace PVC
V tomto rehabilitačním centru byl požadavek na totální proměnu stávajících PVC čtverců na novou podlahu. Byly na to dva dny. Systém floor remake od Dr. Schutz a proměna byla dokonalá.
Carpetlife - jak se čistí koberce přírodním granulátem
Pro hodně kobercových konstrukcí je mokré čištění nevhodné. Umíme ho taky, ale svým zákazníkům doporučujeme raději šetrnou metodu čištění Carpetlife. Proč? To se dozvíte ve videu.
Renovace 18 let starého linolea
Toto linoleum vypadalo jako nevratně poškozené. Majitel stál před rozhodnutím o výměně za novou podlahu. Přesvědčili jsme ho o tom, že nová podlaha se z tohoto linolea dá udělat i jinak.
Dr. Schutz PU Color + PU Siegel = 515 m2 za 2 dny
Původní lajnování v této tělocvičně bylo nutné přebarvit lakem PU Color a lakem pro sport PU Siegel mat. Na takto barevně zrenovovaný povrch si uživatel nechal zhotovit zcela nové, jednodušší lajnování. Jak to celé dopadlo – podívejte se.
Renovace historických kamenných dlažeb
Zachránit tuto 400 let starou kamennou dlažbu byla výzva, kterou jsme společně s kolegou od firmy Finalit rádi přijali.
PU Color - Jak jsme vyráběli dětské dopravní hřiště
Na začátku tohoto příběhu byl jednoduchý nápad. Potřebovali bychom dětské dopravní hřiště pro výuku, ale nejlepší by bylo nějaké přenosné, které nezabere při skladování moc místa. Tak jsme je vyrobili na PVC pásy.
Pískovec - brusné čištění a hloubková impregnace
Pískovec a jiné savé kameny vyžadují mimo dobře provedeného čištění také dokonalou penetraci a hloubkovou impregnaci. Ochranný systém Finalit usnadňuje údržbu a zamezuje tvorbě skvrn jak v exteriéru, tak interiéru.
Renovace vinylu dle našeho receptu
Když jsme poprvé uviděli stav této vinylové podlahy, tak jsme si říkali, že to bude velký oříšek dát ji znovu dokupy. Díky technologii Dr. Schutz se podařilo téměř nemožné. Posuďte sami.
Dr. Schutz ESD Systém - renovace vodivých podlah
Toto vodivé linoleum už mělo svoje nejlepší léta za sebou. Jednalo se o ordinaci, která měla být uvedena do pořádku v co nejkratší době. Renovace nám trvala necelý den a podlaha byla jako nová nejenom opticky, ale také co se týče vodivých vlastností.
Renovace kaučukových podlah
Tato videoukázka je malým průvodcem profesionální renovací opotřebeného povrchu kaučukových podlah. Použitá technologie je systém Dr. Schutz PU Transparent.
Olejová lázeň eukula – doolejování dřevěných parket
Na tomto videu uvidíte to, jak provádíme eukula – olejovou lázeň u dřevěných podlah. Čištění a doolejování parket jedním pracovním krokem.
Carpetlife - suché čištění koberců
Tento záběr je ukázkou suchého čištění koberců metodou Dr. Schutz Carpetlife. Šetrná metoda, která je vhodná jak pro silně zatěžované objekty, hotely a restaurace, tak také pro byty a domácnosti.
Impregnace kamenného krbu
Toto video je ukázkou toho, jak se provádí dlouhodobá hloubková ochrana povrchu přírodního a umělého kamene pomocí produktů Finalit.
Využijte našich dlouholetých zkušeností

Miloš Kudrna

Telefonní kontakt

+420 603 255 470

E-mail

kudrna@renovacepodlah.net

Adresa

Žerotice 122, 671 34

Chcete dodat Vaší podlaze nový šmrnc?

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení.


IČ: 73776530
DIČ: CZ7104044717

Žerotice 122
671 34 Horní Dunajovice

    2024